Ford MultiOpcje

Ford MultiOpcje to idealny sposób na zakup Forda dla klientów, którzy chcą częściej wymieniać samochód na nowy. Zapewniamy dodatkowe bezpieczeństwo, kalkulujemy minimalną wartość pojazdu na koniec umowy i gwarantujemy kwotę odkupu.

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące MultiOpcji oraz ustalą dogodny dla Ciebie termin spotkania.Jak to działa? Pod koniec umowy Ford MultiOpcje masz do wyboru trzy opcje:

Zamień. Wybierz nowego Forda i zwróć dotychczasowy samochód Dealerowi. Jeśli wolisz sprzedaj go na własną rękę i spłać kredyt w FCE Bank Polska S.A.. Przeznacz nadwyżkę środków na wpłatę własną na zakup nowego Forda.

Zwróć. Zwróć samochód Dealerowi. Nie będziesz miał dodatkowych kosztów, pod warunkiem, że jest w dobrym stanie i uzgodniony przebieg nie został przekroczony.

Zatrzymaj. Zatrzymaj samochód. Zakładając, że wszystkie dotychczasowe płatności zostały uregulowane, masz do wyboru dwie możliwości zapłaty ostatniej raty:

  • rozłóż ratę balonową na dłuższy okres kredytu 
  • spłać w całości ratę balonową

Przed końcem obowiązywania umowy Ford MultiOpcje skontaktujemy się z Tobą, aby dać Ci odpowiednio dużo czasu na podjęcie decyzji, z której opcji zakończenia umowy chciałbyś skorzystać.