Całkowita satysfakcja Klienta

Zadzwoń: 85 66 444 66
Godziny otwarcia: pon. - pt. 9 - 18, sob. 9 - 15
Jak dojechać? Kliknij

Nowości technologiczne Forda


Nowy Ford Focus

Przedstawiamy wyjątkowego, zupełnie nowego Forda Focus, zaprojektowanego tak, aby każda podróż była łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Czytaj dalejNowy Transit Connect - premiera w 2018

Nowy Ford Transit Connect przyciąga wzrok wyrafinowanym, nowym nadwoziem i udoskonaloną kabiną. Całość dopełnia jeszcze więcej zaawansowanych funkcji niż kiedykolwiek przedtem.

Czytaj dalejNowy Transit Courier - premiera w 2018

Nowy Ford Transit Courier to najbardziej kompaktowy model z serii Transit. Jest zwinny, dynamiczny
i gotowy na każde wyzwanie - praktycznością nie ustępuje nawet większym pojazdom.

Czytaj dalejZupełnie Nowy Ford Fiesta ST - premiera wkrótce

Fiesta ST to aż 200 KM mocy, to potężne 290 Nm momentu obrotowego przy 1750 obr./min i przyspieszenie do 100 km/h w 6,7 sek. Znakomite osiągi uzupełniane są dźwiękiem silnika, który jest dodatkowo wzmacniany przez dedykowany, elektroniczny system i emitowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz auta.

Czytaj dalejNowy Ford Ka+ - premiera

Nareszcie doczekaliśmy się oficjalnej premiery Forda Ka+, który zastąpi produkowany do niedawna w tyskiej fabryce samochodzik będący najtańszym autem na polskim rynku. Nowy Ford Ka+ jest naprawdę nowy, ponieważ zmieniła się nawet koncepcja tego samochodu.


Czytaj dalejFocus RS w Rallycrossowych Mistrzostwach Świata FIA 2016

  • Ford Focus RS zadebiutuje w zawodach sportowych, jako fabryczny model wystawiany w Rallycrossowych Mistrzostwach Świata FIA 2016.

 

  • Należący do Kena Blocka zespół Hoonigan Racing Division wystawi dwa Focusy RS, które powstały w oparciu o sportowe dziedzictwo marki.

 

  • Wersja World Rallycross Championship zbudowana na bazie Forda Focusa RS 2016 oferuje zaawansowany napęd na wszystkie koła z układem wektorowania momentu obrotowego Ford Performance.

 

  • W sezonie 2016 do zespołu Kena Blocka dołączy Andreas Bakkerud.

Czytaj dalejNajlepszy silnika poniżej 1,0 litra

Ósma nagroda w konkursie "Międzynarodowy Silnik Roku" w ciągu czterech lat dla dynamicznego i oszczędnego silnika 1,0 litra EcoBoost

Czytaj dalejReflektory wskazujące ludzi i zwierzeta!

Ford opracował zaawansowane reflektory, które potrafią wskazać ludzi i zwierzęta w ciemności, a także rozszerzyć snop światła podczas dojazdu do skrzyżowania.


Czytaj dalejPięć gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP 2015.

Nowe Fordy S-MAX i Galaxy otrzymały maksymalną liczbę pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

Czytaj dalejPierwsza na świecie poduszka powietrzna chroniąca kolana, która pozwala wygospodarować więcej miejsca z przodu.

Co kryje się w schowku w nowym Fordzie Mustangu? Pierwsza na świecie poduszka powietrzna chroniąca kolana, która pozwala wygospodarować więcej miejsca z przodu.

Czytaj dalej