COVID 19 - Ważna informacja

WAKACJE BEZ RAT

teraz, kupując nowego forda zyskujesz 6 miesięcy finansowego spokoju bez rat*

Sprawdź samochody dostępne od ręki i poproś o ofertę Wakacji Bez Rat, dzięki której zyskasz aż 6 miesięcy finansowego spokoju bez rat.

Ofertę otrzymasz w formie wideoprezentacji online.

Twój nowy samochód na życzenie, dostarczymy pod Twoje drzwi!

Szybko i bezpiecznie. Zapraszamy!


Samochody dostępne od ręki Skontaktuj się z nami


   

*Propozycja odroczenia spłaty kredytu do 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytowej, obowiązuje do 30.09.2020 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu marki Ford wynosi 9,52%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 43 091, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 53 302,12 zł, oprocentowanie stałe 7,09% całkowity koszt kredytu 10 211,12 zł (w tym: prowizja 2 025,28 zł, odsetki 8 185,84 zł), 56 rat miesięcznych w wysokości 935,12 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 935,40 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 2 czerwca 2020 r. dla reprezentatywnego przykładu. Kredyt na zakup nowego samochodu w cenie 70 308 zł, z wpłatą własną 27 217 zł.

Kredyt samochodowy udzielany jest przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”), z którym współpracują Dealerzy sieci dealerskiej Ford, umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. 


Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez Bank. Nie ma gwarancji odroczenia. Okres finansowania nie ulega zmianie. 


Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Forda. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...
Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera