Ford Kuga

Ford Kuga

Wyróżnij się z tłumu dzięki eleganckiej sylwetce i poruszaj się w najlepszym stylu. Wejdź do świata komfortu w przestronnym i bogato wyposażonym wnętrzu prawdziwego SUV-a, które zachwyca jakością wykonania.

Doświadcz radości prowadzenia wybierając nowoczesną wersję w pełnej hybrydzie z napędem AWD (na cztery koła) i automatyczną skrzynią biegów, innowacyjną Plug-In Hybrid lub klasyczną wersję spalinową EcoBoost.

Kup teraz Forda Kugę i zyskaj: Pakiet 4 lata ochrony; Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie; korzystną ratę; pierwszy rok ubezpieczenia pojazdu za darmo oraz do 23 000 PLN korzyści finansowej.


 • Ford Kuga Hybrid
 • Ford Kuga Hybrid

  Automatyczna skrzynia biegów i napęd AWD. Spalanie od 5.4 l/100 km.

  Rata dla Firm od:
  1 399 PLN netto/mies.1 w Ford Leasing Opcje

  Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie2

  1 rok ubezpieczenia pojazdu w cenie.3

  Cena od: 171 290 PLN4

  Zyskaj do: 23 000 PLN5

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, AWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.7 – 5.8 l/100 km; 130-133 g/km.

  CennikZapytaj o szczegółyPoznaj model


 • Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Automatyczna skrzynia biegów, nawet 88 km zasięgu w trybie elektrycznym i moc 225 KM. Najczęściej kupowany samochód typu Plug-In Hybrid w Europie*

  Rata dla Firm od:
  1 425 PLN netto/mies.1 w Ford Leasing Opcje

  Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie2

  1 rok ubezpieczenia pojazdu w cenie.3

  Cena od: 188 890 PLN6

  Zyskaj do: 23 000 PLN7

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 1.0 l/100 km; 22 - 23 g/km (z ładowaniem baterii z zewnętrznego źródła) i 5.4 - 5.5 l/100 km; 122 - 126 g/km (bez ładowania baterii z zewnętrznego źródła).

  *Najlepiej sprzedający się SUV Plug-In Hybrid w Europie według raportu IHS Markit z października 2022 roku w oparciu o dane z rejestracji za okres sty-paź dla 20 rynków europejskich (Austria, Belgia, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Rumunia, Szwecja i Szwajcaria).

  CennikZapytaj o szczegółyPoznaj model


 • Nowa Kuga
 • Ford Kuga

  Apple Car Play, Android Auto, kamera cofania i czujniki wspomagające parkowanie z przodu i z tyłu w standardzie.

  Rata dla Firm od:
  959 PLN netto/mies.1 w Ford Leasing Opcje

  Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie2

  1 rok ubezpieczenia pojazdu w cenie.3

  Cena od: 132 710 PLN8

  Zyskaj do: 23 000 PLN9

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM M6, FWD w wersji Titanium, Euro 6.2: 6.6-6.7 l/100 km; 150-152 g/km.

  CennikZapytaj o szczegółyPoznaj model • [1] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M , która w dniu 15.05.2023 roku wynosiła 6,87 %, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

  [2] „Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata / 80 000 km. Niniejsza propozycja dotyczy roku modelowego MY2023.75. Szczegółowe warunki programów można znaleźć Kontrakty Serwisowe.

  [3] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie. Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Kuga z roku modelowego 2023.75. Skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą z wykluczeniem działalności i usług jak: taxi, przewóz osób i towarów, wynajem samochodów. Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

  [4] Cena podana dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska, sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda wynoszące łącznie 19 000 PLN brutto i maksymalną korzyść finansową wynoszącą 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  [5] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

  [6] Cena podana dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska, sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda wynoszące łącznie 19 000 PLN brutto i maksymalną korzyść finansową wynoszącą 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  [7] Propozycja korzyści Finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

  [8] Cena podana dla Forda Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM, M6, FWD w wersji Titanium. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda wynoszące łącznie 19 000 PLN brutto oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup]. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  [9] Propozycja korzyści Finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM, M6, FWD w wersji Titanium. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.


Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Pokaż najnowsze promocje BIACOMEX
Pokaż najnowsze promocje BIACOMEX

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od BIACOMEXOpinie