COVID 19 - Ważna informacja

Ford Puma

Zwinny, piękny i niezwykle wygodny miejski Ford Puma pozwoli Ci cieszyć się każdą chwilą w drodze.


Stworzony dla kochających piękno i aktywny styl życia. Zapewnia przyjemność i łatwość prowadzenia, komfort oraz wsparcie w bezpiecznej jeździe.

Teraz w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie. Sprawdź!


  • Ford Puma


  • FORD PUMA

    Cena promocyjna od 69 900 PLN*


    Już od 875 PLN netto/mies.** i 0% wpłaty własnej
Samochody dostępne od rękiCennik promocyjnyZapytaj o szczegóły


Ważne informacje


* Cena podana dla Forda PUMA w wersji Trend 1.0 EcoBoost 95 KM, M6, FWD. Cena promocyjna (rekomendowana cena detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda) dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

** Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP PARIBAS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty w ramach oferty Ford Leasing opcje dla Forda Puma Trend 1.0 EcoBoost 95 KM, M6, FWD oparciu o opłatę wstępną 0%, okres leasingu 47 miesięcy oraz całkowity limit przebiegu 120 tyś km. Propozycja wynajmu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma Trend 1.0 EcoBoost 95 KM, M6 , Euro 6.2; 5.7-6.1 l/100 km; 129-140 g/km. 

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera